poniedziałek, 29 maja 2017 r.  Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Wiadomości z tagiem Nawet  RSS
Zakupoterapia. Polacy znaleźli nowy sposób na odreagowanie i poprawę samopoczucia.

Dodano: 27.05.2017 8:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Bywają takie dni, kiedy klienci robią im piekło. Rzucają się z pięściami. Wyzywają od najgorszych. Mówią, że o wszystkim doniosą mediom. Po kilku minutach (a czasami godzinach) upust swoim emocjom dają też sprzedawcy. Wtedy chwytają za telefony, siadają do komputerów, piszą. Nawet w sieci. I to pod nazwiskiem.

Tagi: Nawet, Poland
Źródło: forsal.pl

Ranking miast, w których jeździ najwięcej kierowców powodujących stłuczki.

Dodano: 26.05.2017 7:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nawet drobna stłuczka podnosi cenę polisy OC. Bezszkodowa jazda, zwłaszcza przy podwyżkach składek, może obniżyć ją nawet o 70 proc. Dwie stłuczki to aż 157 proc. więcej do zapłaty! Jak się przed tym ustrzec? Unikać kierowców, którzy jeżdżą brawurowo i samemu bardzo uważać. Oto ranking miast, w których jest najwięcej nieostrożnych kierowców, którzy płacą znacznie więcej za OC.

Źródło: forsal.pl

Mieszkanie Plus na terenach Poczty Polskiej

Dodano: 23.05.2017 15:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nawet 1800 mieszkań może powstać w ramach programu Mieszkanie Plus na terenach należących do Poczty Polskiej. Poczta podpisała z BGK Nieruchomości umowę ramową w sprawie udostępnienia gruntów w dwóch lokalizacjach w Warszawie oraz po jednej...

Źródło: inwestycje.pl

Fachowa pomoc z PZU Dom

Dodano: 22.05.2017 7:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Nawet największym szczęściarzom nie wszystko uchodzi na sucho. Zalanie mieszkania, pożar, zwarcie instalacji elektrycznej. Tego nie da się przewidzieć, dlatego warto być ubezpieczonym. Już za 159 złotych...

Tagi: Nawet, Team
Źródło: prnews.pl

Nawet tysiąc zł rocznie oszczędności. Od września przedszkola w Warszawie będą bezpłatne

Dodano: 12.05.2017 14:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Od września rodzice nie będą płacić za pobyt dziecka w warszawskich przedszkolach - poinformował w piątek stołeczny ratusz. Jak oceniono, z tego rozwiązania skorzysta ok. 46 tys. dzieci, a dzięki likwidacji opłat rodzice będą mogli w domowym budżecie zaoszczędzić nawet 1 tys. zł rocznie.

Źródło: forsal.pl

Nawet tysiąc zł rocznie oszczędności. Od września przedszkola w Warszawie będą bezpłatne.

Dodano: 12.05.2017 13:30 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Od września rodzice nie będą płacić za pobyt dziecka w warszawskich przedszkolach - poinformował w piątek stołeczny ratusz. Jak oceniono, z tego rozwiązania skorzysta ok. 46 tys. dzieci, a dzięki likwidacji opłat rodzice będą mogli w domowym budżecie zaoszczędzić nawet 1 tys. zł rocznie.

Źródło: forsal.pl

Bolesław Rok: Firma to coś więcej niż maszynka do maksymalizacji zysków

Dodano: 12.05.2017 7:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy


- Menedżerowie i właściciele firm zaczynają dostrzegać ludzi dopiero wtedy, gdy pojawiają się kłopoty z rekrutacją. Wcześniej wystarczyło dać drobną premię i podwładni już byli szczęśliwi. A to się właśnie zmienia. Nawet ci dobrze zarabiający odchodzą, gdy postrzegają kulturę organizacyjną jako niszczącą ich rozwój nie tylko zawodowy, ale też osobisty, gdy naruszane jest ich poczucie godności, brakuje współuczestnictwa w przygotowywaniu zmian w firmie - mówi prof. Bolesław Rok.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Kto będzie sprzedawał polisy [Felietonik Marcina Z. Brody]

Dodano: 12.05.2017 7:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Bez najmniejszych wątpliwości najciekawszym panelem V Kongresu PIU był ten poświęcony dystrybucji. Zgodnie zresztą z moimi wcześniejszymi przewidywaniami. I prowadząca, i paneliści nie tylko dobrzy merytorycznie, ale i charakterystyczni. By dyskusja "zadziałała", nie wystarczy wszak wiedza. Nawet najbardziej merytoryczne flaki z olejem to dalej tylko flaki z olejem. Nie porwą sali. Przy tym panelu było i merytorycznie, i ciekawie.

Źródło: feedproxy.google.com


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 rediff.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone