wtorek, 24 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Systemy  RSS
Jedno urządzenie połączy wszystkie płatne drogi w Europie

Dodano: 19.04.2018 10:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


W końcu rusza EETS. Dobiegły końca prace nad wprowadzeniem na terenie krajów UE jednego urządzenia do rozliczania wszystkich opłat drogowych. Za komercjalizację usługi odpowiada Toll4Europe, spółka stworzona przez DKV Euro Service, T-Systems oraz Daimler AG. O szczegółach uruchomienia systemu mówi Jürgen Steinmeyer, dyrektor departamentu opłat drogowych w DKV Euro Service.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Energetyka zaczyna interesować się gazem, ale do konkretów jeszcze daleko

Dodano: 16.04.2018 15:43 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Zachęcamy zainteresowanych inwestycjami w źródła gazowe do jak najwcześniejszego składania wniosków o warunki przyłączenia do sieci - powiedział prezes Gaz-Systemu Tomasz Stępień. Szereg podmiotów zasygnalizowało ostatnio chęć budowy elektrowni gazowych.

Źródło: gazownictwo.wnp.pl

Rosyjski resort obrony: Syria przechwyciła znaczną część rakiet zachodniej koalicji.

Dodano: 14.04.2018 10:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Systemy syryjskiej obrony przeciwlotniczej przechwyciły i zniszczyły "znaczną część" pocisków manewrujących i pocisków typu "powietrze-ziemia" użytych w ostrzale celów w Syrii przeprowadzonym przez kraje zachodnie - oceniło w sobotę ministerstwo obrony Rosji.

Źródło: forsal.pl

Czy zmiany właścicielskie w logistyce naftowej uda się przeprowadzić w terminie?

Dodano: 06.04.2018 17:17 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Nie wiadomo, czy uda się dotrzymać przewidzianego przez rząd terminu 12 miesięcy na przeprowadzenie zmian właścicielskich polegających na zbyciu części aktywów logistycznych PKN Orlen na rzecz Gaz-Systemu i PERN - dowiedzieliśmy się. Obecnie trwa proces wyceny tych aktywów.

Źródło: nafta.wnp.pl

SSW Pragmatic Solutions doradcą prawnym przy emisji obligacji serii C emitowanych przez spółkę z grupy Benefit Systems S.A.

Dodano: 03.04.2018 11:33 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Prawnicy z zespołu Rynków Kapitałowych kancelarii SSW Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy doradzali przy emisji obligacji serii C, wyemitowanych przez spółkę z grupy Benefit Systems S.A. W ramach emisji przydzielono obligacje o wartości nominalnej 15 milionów złotych.

Źródło: www.rp.pl

Work Service zawarł umowę sprzedaży udziałów Exact Systems na rzecz Cornerstone Partners oraz Oaktree Capital Management

Dodano: 03.04.2018 8:31 | 14 odsłon | 0 komentarzy
30 marca 2018 roku, spółka Work Service S.A. zawarła przedwstępną umowę sprzedaży wszystkich posiadanych przez siebie akcji w spółkach grupy Exact Systems. Kupującymi będą fundusze zarządzane przez Cornerstone Partners oraz Oaktree Capital Management...

Źródło: inwestycje.pl

Do 2020 r. wszystkie domowe urządzenia mają być podłączone do internetu

Dodano: 01.04.2018 6:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Systemy inteligentnego domu z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wciąż pojawiają się także nowe pomysły na usprawnienie tego typu rozwiązań. W najnowszym podejściu do idei smart home centrum systemu inteligentnego domu może stać się lodówka, która jest jedynym domowym sprzętem pracującym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Już w 2020 roku wszystkie urządzenia z rynku RTV, AGD i elektroniki użytkowej mają mieć dostęp do internetu i komunikować się między sobą.

Tagi: Systemy
Źródło: biznes.interia.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 rediff.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone